4aks Iveko euro trakker 41 E44 8x4

Shitet nga: Florim 17 Nën 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Viti 2001
Automatik-tiptronik
Bord
Tempomat
Retarder
Klime
Gjamat elektronik
Pasqyret elektronik
Ceraden me telekomande hapet mbyllet
Bateri te reja
Gomat mesatare
Usb controll sistem i ri
I sapo doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim