Kombi Iveco Daily 2.3 viti 2009

Shitet nga: Lumir 21 Mar 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Shes Iveco Daily e ardhur nga Zvicra me vitë të prodhimit 10.06.2009 i cili ka vetëm 109.000 km të kaluar
Furgoni është në gjendje përfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim