korpa

Shitet nga: ramadan 17 Pri 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Korpa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim