Iveko me kran

Shitet nga: Amir rrustemi 03 Pri 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Eurocargo
Kamioni shum ne gjendje te mir me klim abs gumat e mira krani palfinger pesshen bartse e ka 5.8 ton me dogan te pagur viti 2001 ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim