Kamion Iveco

Shitet nga: Luta 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Tector
shitet kamioni iveco tector 75E15 iveco osht viti 2002 ka edhe hbb i posa ardhur nga gjermania qmimi i volitshem mundesi nderrimi me vetur tel
045 556 336
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim