KAMION DAFF ME RKS

Shitet nga: Arteni 17 Mar 01:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET KAMION DAF NE GJENDJE TE RREGULLT

PER ME SHUM INFO KONTAKTO NE NR 049 333 047
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim