KAMION IVEKO

Shitet nga: iveko 25 Jan 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHitet kamioni IVEKO ngjyr e kuqe kiper dhe me kran ne gjendje te rregullt cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim