KAMION IVEKO

Shitet nga: IVEKO 26 Jan 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni IVEKO ngjyr e kuqe kiper dhe me kran ne gjendje te rregullt i regjistruar cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim