KAMION MAN

Shitet nga: Ekrem 23 Dhj 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
KAMIONI MAN KRAN I ARDHUR NGA GJERMANIJA , NGJENDJE TRREGULLT ,viti i prodhimit 2000 ,
me targa të KOSOVëS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim