KAMJONA ME KRAN+KIPPER , KRAN+PLATFORM , ETJ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERMIAL TRUCKS SHPK ALBANIA 11 Jan 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES KAMJONA ME KRAN+KIPPER , 4X4 KRAN+PLATFORM , KIPPER , PLATFORME
KAMJONA TE TIPEVE TE NDRYSHEM , MAN , MERCEDES-BENZ , VOLVO , DAF ,
MARR DHE POROSI PER KRANA , KIPPER DHE .KAMJONA
SHES KRAN TE PAVENDOSUR NE KAMJONA
GJITHASHTU SHES DHE PJESE PER KAMJONA SI DIFERENCIAL, REDUKTOR ETJ

TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE ME VIBER , WHATSAPP, OSE DHE NE TELEFON TEK NUMRI I TELEFONIT 00355695264731

FALEMINDERIT !!

(KEMI ME SHUME KAMJONA SE SA JEPEN NE FOTO)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim