KIPER + KRAN

Shitet nga: ERMIAL TRUCKS SHPK ALBANIA 11 Jan 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kran Corma me tre dalje hidraulike. Ne gjendje shume te mire dhe Kiper qe shkarkon ne tre anet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim