KOMBI MERCEDES VITO

Shitet nga: enver 14 Shk 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet mercedes vito dizel 2.3 viti 98 ne gjendje te mir klim centrall gjamat me rrym regjistrimi i ka skadu qe 15 dit denim ska, NDRRIM I MUNDSHEM QMIMI ME NDRRIM 2300 QMIMI ME PARE 2000 euro
info..tel 045 653 708 viber +4915750303425
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim