KOMBI T4 97

Shitet nga: Nexhmi 08 Jan 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombi T4 1.9 turbo ipo sa ardhun nga gjermania krejt ja kum krye me targa të kosovës servisin e ka të krym per më shum informata na kontaktoni ne numrin e telefonit mund të thirrni edhe në Viber+37745520402 viti 1997.. mund të thirrni edhe në ketë numer 044598593
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim