KOMBI VW T2 dizel -87

Shitet nga: Zuk 18 Gsh 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eshte ne gjendje te rregullt.Qmimi i fundit eshte 600 euro ose bej bderrim me golf 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim