KRAN ATLAS 80.1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Erjoni 23 Gsh 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   2 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kran ATLAS pk 80.1 me 2 dalje hidroalike ne gjendje shum te mire pune i sapo ardhur KRANI GJENDET NE TIRAN.per me shume kontaktoni me ne Cel:00 355 68 20 14 063--Viber--WhatsAp-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim