Kallda kaftorr shporet

Shitet nga: Sami 10 Nën 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kalldaja shum e rujtun,vetem nji vit e perdorur komplet me qunga,me një qmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim