Kamijon 2 ton gjendje te mir shum

Shitet nga: Arbeni 10 Nën 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamijoni mercedes 407 d viti prodhimit 86 gjendje t mir teknike rexhistrim i skaduar 2 vite denim sigurim e ka t krym ni vit qmimi 1200 euro kontakt edhe n viber 044847591
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim