Kamijonet Fijat

Shitet nga: xxxxxxx 01 Jan 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamioneten fiat shum n gjendje t mir esht 4here 4 shum irujtum nr kontakt viber 049 34 94 84 044 370 863
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim