Kamion

Shitet nga: Xxxxxxx 28 Dhj 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin 3 aks 33-372 ne gjendje perfekte mund te bejm edhe nderrim me vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim