Kamion

Shitet nga: sabit shabani 29 Nën 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
1989 viti prodhimit 129000 te kalumee
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim