Kamion

Shitet nga: Lul 24 Jan 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne gjendjw te reegullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim