Kamion

Shitet nga: raif 14 Shk 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamion mercedes 8 14 me regjistrim deri ne muajin e 8 2016 me goma te reja me bateri te mira etj qmimi me marrveshje per me shum kontakto ne numrin 044905575
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim