Kamion

Shitet nga: qamil gashi 21 Shk 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes 17.19 kiper 6 kubike sanakun, 4x4 +kran, punon tiptop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim