Kamion 17/238

Shitet nga: Ilmi 30 Jan 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin man me homologim dogana e pagum i regjistrum 1 vit ne gjendje te rregullt numri i telefonit 044118501 / 049110112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim