Kamion 6x6

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERMIAL TRUCKS SHPK ALBANIA 21 Shk 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion 6x6 gjendje prefekte , frena me ajer , me kipper , pa dokumenta , me 100.000 km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim