Kamion 8-14 merc benz me kran

Shitet nga: Fati com 23 Gsh 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion 8-14 merc benz me kran per pastrimin e dritareve ne naltsi deri 26 metra
Ose per pun tjera te nevojshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim