Kamion DAF / XF / 410 / Euro5 / 2006

Shitet nga: besim 20 Dhj 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
DAF XF 410 euro 5 2006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim