Kamion Iveco 8-13 urgjent 4000 euro

Shitet nga: ...... 21 Sht 07:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes iveco 8-13 ne gjendje shum te mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim