Kamion Kran Transport

Shitet nga: Qazaa 13 Shk 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Punojm pun,transporte te ndryshme ngarkim dhe shkarikim ashtu si shihet ne Foto ne menyr profesionale, ,ju mirpresim..+37744318908, +38649821921. Tel,ne viber falas!!!!.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim