Kamion MAN

Shitet nga: Ekrem 13 Dhj 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni me kran ngjendje trregullt ,i ardhur nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim