Kamion MAN

Shitet nga: Ekrem 13 Dhj 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni me kran ne gjendje trregullt , i ardhur nga Gjermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim