Kamion MAN

Shitet nga: Ekrem 14 Dhj 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni me kran në gjendje të rregulltë , i ardhur nga Gjermonija , viti i prodhimit 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim