Kamion MAN

Shitet nga: Ekrem 15 Dhj 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamioni man me kran ne gjendje te rregullt i ardhur nga gjumunija ,viti i prodhimit 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim