Kamion MAN

Shitet nga: Ekrem 16 Dhj 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion man me kran , në gjendje të rregullt , i ardhur nga Gjermonija , viti i prodhimIT 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim