Kamion MAN

Shitet nga: Ekrem 16 Dhj 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
KAMIONI MAN ME KRAN NE GJENDJE TRREGULLT I ARDHUR NGA GJERMONIJA ,VITI I PRODHIMIT 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim