Kamion MAN

Shitet nga: Ekrem 18 Dhj 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni man me kran gjendje të rregullt , i ardhur nga Gjermanija , viti i prodhimit 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim