Kamion MAN

Shitet nga: shaqa 16 Mar 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes man 41.372 viti 94 ne gjendje te rregullt goma te mira regjistrim ka me shum iformata kontaktoni ne tel044431651
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim