Kamion MERCEDES BENZ 2538 Me Kran

Shitet nga: Ahmet 19 Jan 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamioni MERCEDES BENZ 2538
Me Kran PALFINGER
Me Lug per Bor
Timonin ne anen e Djatht

Qmimi:23.000Euro ne Zvicerr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim