Kamion Man.19.463

Shitet nga: Elhad Ternava 27 Sht 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin MAN 19-463 me klime Raitaider intaider viti 2000 (rigjistrim 1 vit rimorkoi kaegel -viti 1996 (rigjistrim 1 vit.per me shum informata kontaktoni ne nr te telefonit 044 114 892 - 045 202 955
Ndrrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim