Kamion Man.26.422

Shitet nga: Elhad Ternava 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Man 26-422 ne gjendje shum te mir teknike dhe optike posedon klim abs 3 AKS esht shum i rujtun goma te reja dimri ndrrim i mundshem Nr kontaktues- 044 114 892 045-202-955\
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim