Kamion Man 3 AKS

Shitet nga: Gazi 06 Tet 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin man 3 aks 26-331 miller kiper viti 1988 rexhistrimi i skaduar.ngjyra e kaltert...........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim