Kamion Mercedes

Shitet nga: qamil gashi 24 Dhj 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 900 EUR   13 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjon mercedes 17.19 4x4 kiper kran gendje shum te mir +37745654334 .
Adresa bash perball pallatit drejtsis, Hajvali
Qmimi I volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim