Kamion Mercedes 13 20 kran

Shitet nga: Sokol 10 Nën 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamion Mercedes 13 20 kran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim