Kamion Mercedes 814

Shitet nga: Genci 26 Dhj 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamion mercedes 814 (kiper) per me shume info na kontaktoni: 044 220 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim