Kamion Mercedes-Benz 8.13

Shitet nga: Kamion Mercedes-Benz 8.13 28 Shk 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni Mercedes-Benz 8.13 ne gjendje te rregullt regjistrim rks dej ne fund te shtatorit
Bjen edhe ndrrim me golf 2 golf 3 etj
Mind te na kontaktoni edhe ne viber:+38649351611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim