Kamion Renault

Shitet nga: Remzi 26 Shk 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin Renault i sapo ardhur nga Zvicra gjendje shume te mire i doganuar viti i prodhimit 2000. Kamioni posedon goma dhe gjitha pjeste e reja nuk keni nevoj te investoni asgje ne te. Ndrrimi eshte i mundshem vetem me ndonje kamion me krane 8 ose 9 tone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim