Kamion VW L80 MAN

Shitet nga: Mentor 19 Maj 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin VW L80/MAN, 7.5t i vitit 1997 motori i ka vetem 138000 km. Originall ,pa dogan i ardhur nga Spanja me lift mbrapa, është shumë i ruajtur dhe në gjendje shumë të mirë, Bëjmë ndrrim edhe me material ndërtimor.....apo kerr...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim