Kamion Volvo

Shitet nga: Fidan avdiu 17 Jan 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion volvo FL6.8 ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim