Kamion Volvo

Shitet nga: Bardhyli 21 Shk 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni eshte ne gjendje te rregullt me 6 shpejtsi , me regjistrim edhe 10
Muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim