Kamion cistern nafti 14000 L viti 2002

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fati com 22 Dhj 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion Man tipi 250 B cistern nafti
Sasia 14000 L viti 2002
Edoganuar sapo importuar nga xhermani
Tel 044161689
049492622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim